لباس‌های مناسب برای رفتن به اسکی

همانطور که می‌دانید اسکی ورزشی است که سال به سال دارد محبوب‌تر می‌شود و در اواخر پاییز و اوایل زمستان پیست‌های اسکی توچال و دیزین پر از آدم می‌شود. برای کسانی که در اسکی تازه کار هستند ممکن است این سوال پیش بیاید چه چیزی بپوشند. در اسکی شما به کاپشن مخصوصی نیاز دارید که در حین گرم کردن نیز سبک باشد ، این کاپشن را شما می‌توانید از تیم ریتون اسپرت تهیه کنید.

اما در این مقاله می‌خواهیم بررسی کنیم که بهتر است چه چیزایی بپوشیم و یا با خود در این پیست حمل کنیم.

زیرپوش بلند: در این لایه پوست شما را عرق می کند و شما را گرم نگه می‌دارد. پشم مصنوعی یا ابریشم را انتخاب کنید.

آستین بلند: این رو روی زیرپوش بپوشید که یه لایه گرم‌تری ایجاد کنید.

جوراب‌های مخصوص اسکی: جوراب‌های اسکی  بلندتر از چکمه‌های شما هستند و بیش از حد ضخیم نیستند (جوراب های ضخیم در صورتی که بوت‌های شما خیلی تنگ باشد  گردش خون شما را محدود کنند ، و باعث سرد شدن پای شما می‌شود).

ژاکت مخصوص اسکی: اینها معمولاً ضد آب یا مقاوم در برابر آب و عایق بندی شده هستند ، دارای جیب‌های راحت و جا دار و  سایر ویژگی های خاص برای شرایط برفی هستند.

شلوار مخصوص اسکی: شلوار اسکی ضد آب و عایق بندی شده است ، بعضی اوقات دارای جیب‌ها ، دریچه‌ها و ویژگی‌های مناسب برای جلوگیری از ورود برف به چکمه‌های شما هستند.

دستکش مخصوص اسکی:  یک جفت دستکش ضد آب و عایق بندی شده را انتخاب کنید. به طور کلی ، ضخامت بیشتر مساوی با گرمای بیشتر است ، اما ممکن است هنگام پوشیدن دستکش گرفتن چوب اسکی کمی دشوار باشد. در اصل لزومی بر پوشیدن دستکش نیست.

کلاه ایمنی: اجباری نیست ، اما بسیار توصیه می‌شود ، کلاه ایمنی برای محافظت از سر شما کمک می کند ، و باعث می شود سر و گوش های شما گرم و خشک باشد. (اگر از کلاه ایمنی استفاده نمی کنید از کلاه گرم استفاده کنید.) اکثر  پیست‌ها  کلاه ایمنی را به شما اجاره می‌دهد و نیازی به خرید فوری آن نیست.

عینک مخصوص: اینها از چشمان شما در برابر باد ، برف و چیز‌های دیگر محافظت می کنند.

خرید لباس و لوازم اسکی 

فهرست