خرید میز بیلیارد

چرا میز بیلیارد بخریم؟

اگر در مورد خرید یک میز بیلیارد دو دل هستید ، تیم ریتون اسپرت در اینجا پنج دلیل بسیار خوب برای خرید میز بیلیارد برای شما آورده است:

  1. داشتن یک میز بیلیارد در خانه بهانه مناسبی برای گذراندن وقت با خانواده و دوستان و آشنایان خواهد بود. امروزه خیلی راحت هر یک از اعضای خانواده در اتاق های جداگانه درگیر فعالیت های مختلف هستند و از جمعیت دوری می‌کنند ، اما با یک میز بیلیارد همه می‌توانید دور هم جمع شده و با هم بازی کنید.
  2. میز بیلیارد سرگرمی است که می‌تواند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که فعالیت‌ها هر روز گران تر و گران تر می‌شوند – به ویژه هنگامی که بچه دار می‌شوید – یک میز بیلیارد را می‌توانید یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست که هر هفته و ساعت‌ها با آن سرگرم شوید.
  3. کودکانی که به بازی بیلیارد علاقه مند می‌شوند ذهن و جسم فعال‌تری نسبت به همسالان خود که به سادگی مقابل تلویزیون ، کامپیوتر یا کنسول بازی می‌نشینند ، خواهند داشت.
  4. شما می‌توانید به عنوان بخشی از یک گردهمایی اجتماعی روزانه یا عصرانه ، دوستان خود را برای لذت بردن از یک بازی بیلیارد دعوت کنید. هر کس حداقل از یک دست بازی بیلیارد لذت می‌برد ، حتی اگه مهارت بالایی نداشته باشید ، به سرعت خواهید دید که انجام یک فعالیت اجتماعی با هم یخ فضارا می‌شکند و به مهمانان جدید کمک می‌کند تا دوستان قدیمی شما را بشناسند.

چه نوع میز بیلیارد مناسب موقعیت مکانی من است؟

در هنگام بررسی اینکه کدام میز بیلیارد متناسب با نیاز شماست ، مکانی که در آن میز بیلیارد نصب می‌شود یک نکته اساسی است. میز بیلیارد را می‌توان در هر مکانی که مناسب باشد استفاده کرد ، اما معمول ترین مکان ها در خانه ، در محل‌های تجاری و در فضاهای مشترک است.

میزهای بیلیارد خانگی

یک میز  بیلیارد خانگی می‌تواند یک عنصر اصلی برای یک اتاق باشد ، همچنین یک افزودنی به یک اتاق بازی یا یک جایگزین برای یک میز ناهار خوری باشد. بنابراین مهم است که میزی انتخاب کنید که متناسب با دکوراسیون اتاق شما باشد و در عین حال تمام معیارهای شما را برآورده کند. میزهای بیلیارد به سبک‌های متفاوتی ارائه می شوند و برای تکمیل خانه های مدرن و همچنین سنتی در دسترس هستند. میزهای بیلیارد معاصر غالباً دارای زوایای غیرمعمولی هستند و می‌توان آنها را با فلز ، شیشه ، یا سایر مواد غیرمعمول تهیه کرد ، در حالی که میزهای بیلیارد سنتی به احتمال زیاد از چوب به طور انحصاری استفاده می‌کنند و شکلهای کلاسیک میز بیلیارد دارند.

اماکن تجاری

در یک فضای تجاری ، تزئینات هنوز مهم است اما ممکن است ابتدا بخواهید ویژگی های موجود در میز خود را بررسی کنید. اگر برای بازی پول می‌گیرید ، اولین نکته بارز مکانیزم سکه است: آیا یک شش ساده  می خواهید یا یک سیستم بدون تماس؟ در مرحله بعدی می توانید سبک و استایل مورد نظر خود را – چه ظاهری سنتی و چه مدرن و همچنین پوشش مورد نظر خود را در نظر بگیرید. حتی ممکن است برخی از مکان های تجاری مانند کافه‌ها برای استفاده حداکثر از فضا ، میز ناهار خوری که به میز بیلیارد تبدیل می‌شود را انتخاب کنند.

 

خرید میز بیلیارد :

فهرست