راهنمای خرید میز ایر هاکی

خرید میز ایر هاکی

خرید میز ایر هاکی

راهنمای خرید میز ایر هاکی : می‌خواهید که میز ایر هاکی خریداری کنید؟ تیم ریتون اسپرت می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین میز ایر هاکی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

نکات ما را در مورد انتخاب میز  ایر هاکی را بخوانید.
هاکی روی هوا یکی از سریع ترین و هیجان انگیزترین بازی های رومیزی است. در این بازی هیجان انگیز  جریان هوا توسط پمپ‌های قدرتمند هوا در داخل میز ایجاد می‌شود.

هوا از طریق هزاران سوراخ کوچک در زمین بازی دمیده می‌شود ، که باعث ایجاد یک پوسته روی سطح می‌شود.

این پوسته ، توپه ایر هاکی را به راحتی به لغزش در می‌آورد حتی در صورت زدن ضربات قوی می‌تواند با سرعت برق حرکت کند.

در بازی ایر هاکی بازیکنان در انتهای میز می‌ایستند و با ضربه زدن به توپ سعی می‌کنند تا دروازه حریف را باز کنند.

زمین بازی با ریل‌هایی طراحی شده است که با برخورد توپ به ریل بر‌می‌گردد.

بخش عمده ای از مهارت ایر هاکی یادگیری استفاده از این ریل ها برای ایجاد سردرگمی و بازی کردن با حریف است.
امروزه طیف گسترده‌ای از میزهای ایر هاکی در دسترس است ، چه بخواهید برای اتاق بازی‌های خانه‌ی خود ، چه محل تجاری خود و یا غیره خریداری کنید.

اکنون می‌توانید در هر زمان که دوست دارید از این بازی پرسرعت و هیجان انگیز لذت ببرید.

• خانه یا تجاری؟

میزهای ایر هاکی را می توان به دو دسته تقسیم کرد: میزهای خانگی و میزهای تجاری. این تفاوت‌ها ، از نظر قیمت و عملکرد بسیار متفاوت است.
میزهای ایر هاکی خانگی برای استفاده در خانه در نظر گرفته شده است. این می‌تواند برای استفاده معمول توسط یک خانواده یا موارد مشابه باشد.

اغلب میزهای خانگی از1.8  متر بزرگتر نیستند ، اگرچه برخی مدل های 2.1 متری نیز وجود دارد. فن‌های بسیار قدرتمند دارد که برای انجام یک بازی نرم و سریع بسیار مناسب است.
میزهای ایر هاکی تجاری طبق استاندارد ساخته شده‌اند. این بدان معناست که آنها با استقام ، و با کیفیت ساخته شده‌اند تا بازی نرم و عالی را ارائه دهند ، و دارای موتورهای فن قدرتمند ، هستند که به کیفیت بازی کمک بسیاری می‌کند ، البته می‌توان آنها را در خانه نصب کرد ، اما  توصیه نمی‌کنیم میز خانه را در یک مکان تجاری نصب کنید.

• چه سایزی از میز ایر هاکی را بخرم؟

میزهای ایر هاکی در ابعادی متفاوت هستند که از حدود 1.2 متر شروع می شوند و تا 2.4 متر درست می شوند. شما باید یک میزی را انتخاب کنید که فضای کافی برای حرکت در اطراف آن داشته باشد.
میزهای تجاری در ابعادی استاندارد در حدود 2.4 متر ساخته می‌شوند ، میزهای 2.1 متر نیز برای خانه‌ها و اماکن عمومی در دسترس هستند.
اگر فضای کافی دارید ، میزهایی مخصوص برای دو نفره ساخته شده‌اند. با طول و عرض میز گسترده‌تر و فضای کافی برای دو بازیکن در انتهای هر میز ، این نوع میز ایر هاکی برای بازی‌های دو نفره عالی است.
• چه منبعی برای روشن کردن ایر هاکی مورد نیاز است؟
تمام میزهای ایر هاکی با استفاده از فن‌های برقی قدرتمند باعث ایجاد جریان هوا می‌شود. فقط کافی است که آن‌ها را به برق وصل کنید.

• تو ایر هاکی

اندازه توپه ایر هاکی شما کیفیت بازی شما را تعیین می‌کند. کوچک‌ترین و سبک‌ترین توپ‌های ایر هاکی با میزهای کوچکتر تهیه می‌شوند ، در مواقعی که سرعت بازی پایین است و تمرکز بازی روی یک بازی سرگرم کننده است در این میز‌های کوچک‌تر بازی می‌کنند. در میزهای بزرگتر ، توپ ایر هاکی بزرگتر لازم است زیرا وزن اضافی باعث می‌شود که توپ از زمین بازی ایر هاکی بیرون نرود. همچنین این توپ‌ها به دلیل وزن اضافه‌ای که با خود حمل می‌کنند می‌تواند بازی سریع تر و هیجان انگیز‌تری برای ما فراهم کند.
اگر می‌خواهید یک بازی سریعتر انجام دهید ، می‌توانید یک توپ ایر هاکی بزرگتر یا سنگین تر برای میز خود بخرید. اما باید توپ را به خوبی بررسی کنید که به درستی کار کند و در دهان دروازه یا جای دیگر گیر نکند.

• دسته‌های میز ایر هاکی

این وسیله‌ای است که شما با کمک آن به توپه ایر هاکی ضربه می‌زنید ، غالباً این دسته‌های ایر هاکی با میز عرضه شده و جنس آن از  پلاستیکی ساده است ، اما برخی از نسخه‌های گران‌تر  دارای حلقه‌های ضربه گیر لاستیکی هستند. این می‌تواند در اماکن تجاری و شهربازی‌ها بسیار مفید باشد ، زیرا  سرعت‌ بالای بازی و وزن سنگین‌ توپ آن می‌تواند پس از مدتی مچ دست شما را آزار دهد.

راهنمای خرید میز ایر هاکی ، تماس با ما

فهرست