راهنمای خرید میز فوتبال دستی

میز فوتبال دستی

خرید میز فوتبال دستی

راهنمای خرید میز فوتبال دستی: می‌خواهید که میز فوتبال خریداری کنید؟ تیم ریتون اسپرت می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین میز فوتبال‌دستی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. نکات ما را در مورد انتخاب میز ، اندازه اتاق و تقسیم همه ویژگی‌های ممکن روی میز قوتبال‌دستی را بخوانید.

  1. نوع میز خود را انتخاب کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مشخص کنید میز شما ، توسط چه کسی و چند بار مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر قرار است در  یک مکان عمومی قرار گیرد ، شما همچنین باید در مورد داشتن یک دستگاه ژتون تصمیم بگیرید ، بنابراین می توانید از مشتریان خود بابت بازی‌ها هزینه دریافت کنید و درآمد کسب کنید.

  1. مقاومت پایه

بعضی اوقات بازی فوتبال دستی می‌تواند آزار دهنده باشد. زیرا بازیکنان می‌توانند میز را به حرکت درآورند یا تکان دهند. به همین دلیل شما باید دنبال میزی بگردید که دارای پایه‌های قوی ، دارای گسترش پایه  و مرکز ثقل کمی داشته باشد.

میزهایی با پایه توخالی می‌توانند استقامت کم‌تری داشته باشند. استفاده از پایه‌های چوبی برای منازل مناسب‌تر است ، اما برای میزهای مسابقات یا آنهایی که در مکان‌های عمومی نصب می‌شوند ، بهتر است که با پایه‌های فلزی داشته باشند.

  1. میله و بازیکنان

میله‌های میز فوتبال در دو نوع ساده و یا تلسکوپی وجود دارد. میله‌های جامد یک لوله فلزی است. این میله‌ها از داخل میز رد می‌شود و از آن طرف بیرون می‌زنند. از مزایای میله های ساده می‌توان به احساس بهتر بازی اشاره کرد ، اما از معایب آن می‌توان به موارد ایمنی اشاره کرد (انتهای میله می‌تواند با شکم ،پهلو و جاهای دیگر بازیکن مقابل برخورد کند).

میله های تلسکوپی دارای دو قسمت می‌باشد – یک میله داخلی نازک ، و یک لوله خارجی بزرگ‌تر. میله داخلی از لوله خارجی عبور می‌کند ، به طوری که به جای اینکه از میز بیرون بزند ، آنها به درون خود جمع می‌شوند و فقط دسته ها بیرون زده می‌شوند. این میز از امنیت بالا‌تری نسبت به صدمه زدن به بازیکن حریف دارد.

میله‌های تلسکوپی (چپ) و ساده (راست) میز فوتبال دستی

قطر میله (ضخامت میله) نیز مهم است. میزهای کوچکتر ، که برای بازی‌های گاه به گاه یا کودکان طراحی شده‌اند ، ممکن است میله‌هایی با قطر کمتر داشته باشند. میزهای تورنمنت یا مراکز تجاری میله‌های ضخیم تری دارند ، که از دوام بیشتری برخوردار هستند و بازخورد ثابت‌تری دارند.

فیگورها(بازیکنان) معمولاً با پلاستیک سخت یا در بعضی از میزها از فلز ساخته می‌شوند. بازیکنان برای دوام بیشتر نباید توخالی باشند. همچنین شکل پای بازیکنان نیز مهم می‌باشد ، که معمولا  پا‌های مربعی شکل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

راهنمای خرید میز فوتبال دستی

فهرست