طرح فروش ویژه فروشگاه تجهیزات ورزشی ریتون اسپرت برای مدارس

استفاده و بکار گیری از تجهیزات ورزشی، علمی، آموزشی و استاندارد در مدارس راهی موثر و پر فایده در افزایش مهارت های دانش آموزان و حفظ سلامتی آن ها می باشد. با استفاده از بهترین تجهیزات، سطح ایمنی و استاندارد دانش آموزان را ارتقا دهید.

تحصیل در مقاطع مختلف نیازمند بکارگیری تجهیزات مناسب و اساسی برای راحتی و تمرکز بیشتر دانش آموز می باشد. این تجهیزات استاندارد و به کار گرفته شده در مدارس موارد مختلفی اعم از تخته، میز و صندلی، نیمکت و حتی تهویه مطبوع و نور، کفپوش های استاندارد و تجهیزات ورزشی با کیفیت و مناسب را شامل می شود، که هر کدام از آن ها می تواند تاثیر دو چندانی در یادگیری فرد گشته و عدم استفاده از تجهیزات مناسب، نقص های جبران ناپذیری را هم در سطح جسمانی و هم روحی به وجود بیاورد.

توجه به نکات کاربردی و بسیار مهم در ساخت تجهیزات علمی، آموزشی، ورزشی و به کار گیری آن ها، یکی از ملزومات اساسی و ویژه در ایمنی مدارس و نظام آموزش و پرورش می باشد.

هر انسانی نیمی از عمر خود را در کلاس های درس اعم از دبستان، راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه سپری می نماید. بنابراین انتخاب و استفاده از تجهیزات استاندارد یک نکته بسیار مهم و اساسی در سلامت دانش آموزان، شکل گرفتن ساختار اسکلتی و افزایش راندمان یادگیری آن ها می باشد. رعایت استاندارد های لازم در ساخت تجهیزات مدارس متناسب با فیزیولوژی بدن دانش آموز، موجب برطرف نمودن ضعف های ساختاری اعم از حرکت دانش آموز، ساختار جسمانی و کم بودن سطح یادگیری می گردد.

اکثر وقت دانش آموزان در کلاس های درس به صورت نشسته و یا در حال خمیده برای مشاهده تخته یا نوشتن صورت می پذیرد، از این رو می توان عنوان کرد که رعایت استاندارد های مهم در ساخت میز و نیمکت موجب افزایش راحتی دانش آموز، شکل صحیح نشستن، علاقه مندی به یادگیری بیشتر و عدم نقص در ویژگی های جسمی و روحی او می گردد. ساخت تجهیزات مدارس استاندارد و متناسب با ویژگی های فیزیکی دانش آموزان ایرانی، از جمله نکات مثبت در آموزش و پرورش و صنایع کاربردی می باشد.

تاثیر تجهیزات مدارس غیر استاندارد بر سلامت دانش آموزان

چرا تجهیزات غیر استاندارد مدارس در دراز مدت بر سلامتی و جسم دانش آموز تاثیر می گذارد؟

به کار گیری میز و صندلی نامناسب، کفپوش های غیر استاندارد، استفاده از لوازم و تجهیزات ورزشی بی کیفیت با جسم دانش آموز تاثیر گذار باشد، خم شدن بر نیمکت و بی تحرکی و عدم تحرک در این تجهیزات موجب تاثیرات عمیقی بر ظرفیت شش ها، کوچک شدن حجم ریه، کاهش خون رسانی، اختلال در گردش خون و … می گردد.
این آسیب ها با توجه به وضیعت جسمانی دانش آموز که در سنین رشد قرار داشته دو چندان است و می تواند سبب بروز بیماری های مزمنی اعم از ضعف ماهیچه، تغییر شکل اسکلت و دفرمه شدن آن، ناتوانی در انجام حرکات ورزشی، همیشه خسته بودن، بی حالی و در نتیجه کاهش یادگیری دانش آموز و عدم علاقه او به درس گردد. استفاده از تجهیزات مدرسه استاندارد یک راه حل ساده و کاربردی در تضمین سلامتی دانش آموزان و افزایش یادگیری او خواهد بود.

مهم ترین تجهیزات ورزشی مدارس کدام است؟

تجهیزات ورزشی مدارس شامل مواردی است که سلامتی، رفاه و راحتی دانش آموزان را در طول تحصیل در کلاس فراهم آورد؛ مهم ترین تجهیزات ورزشی کاربردی را می توان موارد زیر عنوان کرد:

 • انواع تورهای والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتبال
 • ضربه گیر دیوار و ستون
 • پایه والیبال ثابت و متحرک
 • پایه بسکتبال ثابت و متحرک بهمراه حلقه بسکتبال
 • پایه بدمینتون
 • انواع توپ های ورزشی والیبال، فوتبال، فوتسال، بسکتبال و هندبال
 • راکت های ورزشی بدمینتون و پینگ پونگ
 • میزهای ورزشی فضای بباز و بسته، ثابت و چرخ دار
 • نواع میزهای فوتبال دستی
 • کفپوش های ورزشی، گرانول، تاتامی و چمن های مصنوعی
 • انواع کفپوش های سرویس بهداشتی، استخر و تایل
 • انواع کاورهای ورزشی
انواع چمن های مصنوعی

مجموعه ریتون اسپرت امادگی کامل جهت همکاری با مدارس سطح کشور جهت تجهیز و فروش انواع تجهیزات و لوازم ورزشی را دارد.

جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
خط ویژه : 09021592600